ŠPIČKOVÁ KVALITA

ŠIROKÝ VÝBER

OSVEDČENÁ SPOĽAHLIVOSŤ

S KÝM SPOLUPRACUJEME

Spolupracujeme so špičkovými výrobcami stavebných materiálov, stavebnej chémie a príslušenstva.

  • NÁRADIE
  • NÁRADIE
  • NÁRADIE

NÁRADIE

Ponúkame široký výber toho najkvalitnejšieho ručného náradia od osvedčených svetových výrobcov. Pre detailné informácie jednotlivých produktov kliknite na logo konkrétneho výrobcu v spodnej sekcii stránky. Alebo nás neváhajte kontaktovať.

Spoločnosť Milwaukee vyrába svoje elektrické náradie v príznačnej červenej farbe pre napätie 120 a 230 V umožňujúce celosvetové použitie. Rozsiahly výrobný program zahrňuje cez 500 rôznych modelov náradia a siaha od kompletného sortimentu akumulátorového náradia, priamočiarych píl Sawzall®, vŕtačiek, píl, brúsiek a kladív až po náradie vyvinuté pre špeciálne použitie, ako stojany pre diamantové vŕtanie, magnetické vŕtacie systémy, skrutkovacie systémy Sharp-Fire® a akumulátorové dávkovacie pištole. Okrem toho spoločnosť ponúka viac ako 3500 rôznych príslušenstiev doplňujúcich jej výrobky. Príslušenstvo zahrňuje pílové plátky Sawzall, plátky pre priamočiare píly, plátky pre pásové píly, kotúče pre okružné píly, vykružovacie píly, vrtáky, vŕtacie bity do dreva Selfeed, vŕtacie korunky, diamantové rezné plátky, rozbrusovacie kotúče, oceľové kefy, frézy, skrutkovacie  bity, pieskované brúsne kotúče, brúsne pásy a nárazové bity. Milwaukee má svoju vlastnú TV kde si môžete pozrieť stroje v akcii, rôzne porovnania aj s konkurenčnými značkami.

Výrobky značky Ryobi uľahčujú prácu miliónov ľudí na celom svete. Každé náradie značky Ryobi poskytuje vynikajúci výkon a spoľahlivosť – Ryobi je prvotriedna voľba pre domácich majstrov. Firma Ryobi ponúka niekoľko kombinácií aku náradia ONE+ a TEK4. Portfólio značky obsahuje aj tradičné ručné náradie a na trh vždy prichádza s inovatívnymi novinkami. Pre viac informácií nahliadnite do katalógu náradia alebo nás kontaktuje.

AEG POWERTOOLS od svojho vzniku je priekopníkom vo vývoji nových produktov. Zavedenie prvých prenosných vŕtacích strojov v roku 1898 malo za následok vznik ručného elektrického náradia. O 100 rokov neskôr spoločnosť AEG naďalej ponúka profesionálne, inovatívne a výkonné riešenia … HRDÁ HISTÓRIA … VZRUŠUJÚCA BUDÚCNOSŤ …


l

RÝCHLA SPRÁVA PRE NÁS

_____

chcete sa na niečo opýtať ? neváhajte nás kontaktovať

Share This