Kúpeľňové štúdio

 

Vizualizácia kúpeľne, predaj obkladov, dlažieb, sanity

Naše zameranie je predovšetkým na koncového zákazníka, ktorý si plánuje zrekonštruovať svoju starú kúpeľňu alebo si po výstavbe rodinného domu zariadiť úplne novú.

Vašu budúcu kúpeľňu vám navrhneme, poradíme s výberom zariaďovacích predmetov, obkladov, dlažieb a materiál dovezieme priamo ku Vám.

Na trhu je dnes veľké množstvo výrobkov. Preto sme pre vás pripravili katalóg najpredávanejších materiálov, s ktorými dosahujeme len minimálne reklamácie. Nájdete ho pod názvom kúpeľňový expres.

 

Prečo si nechať vypracovať návrh kúpeľne ?

V návrhu doladíme technické detaily ešte pred nákupom materiálu : praktické umiestnenie zariaďovacích predmetov, centrovanie špár obkladov, vhodne nastavíme výšky múrikov (napr. za wc), vstavaných poličiek (napr. v sprchovacom kúte). Navrhneme jednotlivé zóny v celej kúpeľni, lebo práve tie vytvárajú emóciu.

Pripravíme potrebné podklady pre vodára a elektrikára. To je dôležité napr. pre budúcu montáž závesnej skrinky pod umývadlom alebo vodovodnej batérie pre asymetrickú vaňu. Kladačské plány ocení zas obkladač. Vďaka ním sa vyhne nepekným dorezom obkladov na pohľadových stenách.

S návrhom kúpeľne vyhotovíme i presný cenový rozpočet materiálov, ktoré budú vo vizualizácií. Budete tak presne vedieť cenu vašej budúcej kúpeľne, spočítanú do najmenších detailov.

Grafický návrh vám pomôže vyhnúť sa prípadným problémom pri improvizácii majstrov, ktorí budú riešiť technické detaily pri realizácii. Tie totiž z veľkej miery vyriešime pri príprave vizualizácie v počítači. Veľa krát vám to ušetrí nemalé peniaze.

t

Ak ešte stále váhate či si nechať vypracovať návrh kúpeľne alebo nie, TENTO článok vám pomôže zodpovedať na viaceré otázky.

Inšpirujte sa našimy návrhmi

Chcem návrh

Je to jednoduché, navštívime Vás, zmeriame priestor v ktorom bude budúca kúpeľňa či WC a zakreslíme potrebné kóty (presný pôdorys a výšku miestnosti, rozmery a umiestnenie okna, prípadne sklon strechy). Ak už máte predstavu kde by mohla byť vaňa, umývadlo či sprchový kút, zakomponujeme to do návrhu. Alebo to môžete ponechať na nás a my sa pokúsime navrhnúť zariaďovacie predmety tak, aby bola kúpeľňa čo najviac funkčná a nestrácala pri tom na kráse. Viac sa o tom dočítate tu.

Klasické kúpeľne

Tu si môžete pozrieť návrh kúpeľne s plochou strechou, sú tvorené ako menšími klasickými kúpeľňami pri prerábaní bytových jadier tak aj väčších variánt v novostavbách rodinných domov či penziónoch.

Luxusné kúpeľne

V tejto galérii sa inšpirujte luxusnými prevedeniami kúpeľní. Dizajn je tvorený v súlade s najmodernejšími trendami, väčším priestorom, veľkoformátovým moderným obkladom a dlažbou, dizajnovým nábytkom a tiež sanitárnou keramikou.

Cena návrhu

Cenu vizualizácie, ktorú môžete vidieť nižšie sme rozdelili do viacerých variant, nie každý potrebuje totiž rovnaký typ návrhu. Prehľadný cenník nájdete v našom E-shope, priamo  TU.

Podkrovné kúpeľne

Návrh kúpeľne v tomto albume je prevažne z podkrovných kúpeľní. Väčšinou sa jedná o miestnosti so skosenou strechou. Aj keď vaša nová kúpeľňa bude v spodnom podlaží bez úkosu strechy, predsa len nazrite do albumu, možno Vás oslovia niektoré farebné variácie prípadne technické riešenia.

Interiér, exteriér

Ste architekt a pracujete na apartmánovom dome ? Pripravíme Vám 3D návrh exteriéru aj interiéru do úrovne ktorú požadujete. Tento potom môžete predložiť investorovi.  Developerom vypracujeme kompletné vizualizácie interiérov, exteriérov, kúpeľní, ktoré následne môžete odprezentovať svojim  klientom, prípadne ich umiestniť na webové stránky.

RADY A TIPY

AKO SPRÁVNE VYBRAŤ UMÝVADLO

NÁVRH KÚPEĽNE ZADARMO ? RADŠEJ NIE !

AKO VYBRAŤ WC

REVÍZNE DVIERKA DO STUPAČKY